נעלי טיולים מומלצות – 5 הנעליים הטובות ביותר לטיולי טבע

23/04/2020 0 By admin

כשאנחנו יוצאים לטיול בשטח, בין אם זה טיול בין יום אחד ובין אם זה טיול בין יומיים ויותר, בין אם זה טיול בארץ או טיול בחו"ל, הרי שאנחנו צריכים להיעזר בציוד מתאים, ציוד רלוונטי לטיולים בכלל ובפרט למקום בו אנחנו מבקשים לטייל וכן למועד בו אנחנו מבקשים לערוך את הטיול.

לשמחתנו הרבה, אנחנו לא נתקשה למצוא היום חנות ציוד טיולים בכל קניון ובכל מרכז מסחרי וכן ברחובות מרכזיים בלב ערים שונות. באותן חנויות נוכל למצוא את כל מה שאנחנו צריכים בשביל לצאת אל טיול בטבע או בעיר, החל מדברים גדולים כמו שקי שינה, תרמילים וכלה בפריטים קטנים, שנראים אולי לא חשובים אך במהלך הטיול יתגלו כבעלי חשיבות רבה, כמו למשל אולר, פנס או פותחן בקבוקים. באופן שאולי יכול להפתיע, גם אוהל יכול להתגלות כפריט שחשוב להשקיע בו ולבחור אותו מבין רשימת אוהלים מומלצים.

בין היתר, אנחנו נוכל למצוא באותן חנויות ציוד לטיולים, נעלי טיולים מומלצות. מדובר בנעליים שמתאימות לטיול בשטח, מאפשרות לנו לנוע בצורה נוחה ובטוחה, מבלי שייגרם לנו נזק בכף הרגל או ברגל עצמה, באופן כזה שנוכל לצעוד עם הנעליים בשטח מרחקים ארוכים בלי שום בעיה.

כיצד בוחרים נעלי טיולים

לפני שאנחנו נציג דוגמאות לנעלי טיולים מומלצות, חשוב להסביר כיצד אנחנו בוחרים נעלי טיולים בצורה נכונה.

ראשית, אנחנו צריכים לחפש נעליים גבוהות, שיכסו את הקרסול. הסיבה היא, כך אנחנו נוכל להגן עליו ולספק לו משענת רכה ובטוחה.

שנית, רצוי לבחור נעליים עם סוליה מעט גבוהה, כך שכף הרגל לא תרגיש את האדמה. סוליה גבוהה גם תאפשר לנו לצעוד בשטח רטוב או טובעני בצורה נוחה.

שלישית, רצוי לבחור נעל מרופדת אך עם זאת קלה, כזו שלא תקשה עלינו בהליכה ומן הסתם, נעל שיהיה לנו נוח להשתמש בה לאורך זמן.

ארבע, יש למדוד את הנעליים בחנות וללכת איתן לפני שיוצאים לטיול, בשביל שנרגיש איתן נוח כשנשתמש בהן בשטח.

אילו נעלי טיולים משתלם לנו לקנות

קטרפילר – נעליים שמוכרות הן בזכות העובדה שהן משמשות בעלי מקצוע לעבודה בשטח ובפרט חקלאים, והן בזכות העובדה שהן משמשות כנעלי טיולים לכל דבר. אנחנו יכולים למצוא לא מעט צעירים וצעירות בוחרים לנעול אותן בעת טארקים והליכות בשטח. מדובר בנעליים מאוד נוחות, בטוחות וחזקות.

טימברלנד – נעל שמוכרת הן בזכות העובדה שהיא משמשת כנעלי יציאה הרבה פעמים, אך היא משמשת כנעל לטיולים ולשם כך היא נועדה במקור. זו נעל חזקה עם סוליה עבה ואיכותית.

לה ספורטיבה – נעל הרים מאוד פופולארית, לא מעט מטפסי הרים נוהגים להשתמש בה, היא מאוד חזקה, יושבת בצורה מדויקת על כף הרגל ומספקת לה הגנה מלאה.

ג'ק וולפסקין – אפשר למצוא דגמים מסוג זה, גם בתור נעליים גבוהות, וכן נעליים נמוכות. הן מספקות בידוד ויחד עם זאת מגינות על הרגל מפני גשמים.

נורת'פייס – החברה המובילה לציוד טיולים, מציעה גם קטלוג עשיר של נעלי הליכה לגברים ונשים, נעליים במגוון רחב של דגמים בצבעים וסוגים שונים.